משרדינו

התעשיה 15, נשר

ביטוח חו"ל

חיסכון לילדים

כך תעשו זאת נכון

כל הורה שואף שלילד שלו לא יחסר דבר ורובנו עובדים כל חיינו כדי להגשים זאת.
כיצד נוכל, במציאות הפיננסית בה אנו חיים, לחסוך כסף עבור ילדינו כך שישמש אותנו להגשמת כל מה שרצינו עבורם – בת מצווה, לימודים גבוהים, חתונה גדולה ואפילו דירה?


כך תעשו זאת נכון:

תכננו מראש את גובה הסכום החודשי אותו תחסכו

התחשבו בגורמים שונים כמו גובה המשכורת החודשית שלכם, הוצאותיכם החודשיות ומספר הילדים עבורם אתם מעוניינים לחסוך. מטרת החיסכון אינה להקשות עליכם כלכלית, בעיקר אם במהלך השנים יחול שינוי במצבכם הכלכלי.

התחילו לחסוך מיד

בהריון? אפשר כבר להתחיל להתייעץ לגבי החיסכון המתאים לצרכיכם, לחשוב על צמתי חיים בהם אולי תזדקקו לכספים ולחשוב קדימה. הילד נולד? מזל טוב. אפשר לגשת ולפתוח את החיסכון המתאים ביותר עבורכם.

נהלו את כספיכם בחברה אמינה

היום, כשגופים פיננסים רבים מציעים תכניות חיסכון – בנקים, חברות ביטוח, חברות השקעות. בחרו בגוף יציב, גדול וותיק שינהל את כספיכם באופן בטוח ואמין.

חפשו מסלול גמיש

בחרו תכנית שתאפשר לכם לעבור בין מסלולי ההשקעה (אג”ח, מניות, צמוד ועוד) ללא עלויות וקנסות, על מנת להפיק את התשואה המקסימלית מהכסף שלכם.

חיסכו את קצבת הילדים

לא הצלחתם למצוא סכום כסף נזיל אותו תוכלו לחסוך מידי חודש? אולי תוכלו להקצות לכך את כספי קצבת הילדים אותה אתם מקבלים מביטוח לאומי.

הגדילו את החיסכון

הכנסותיכם עלו במהלך השנים? כדאי לבדוק האם תוכלו להקצות סכום כסף נוסף לחיסכון עבור כל ילד. התמורה תהיה סכום כסף גדול יותר בשעת הצורך.

אף פעם לא מאוחר לחסוך

גם אם נזכרתם עכשיו, או לחילופין, לא התאפשר לכם לחסוך עד היום, זה הזמן להתחיל.

אל תהיו מקובעים

עולם החיסכון דינמי ותלוי בגורמים רבים. גם אם החיסכון לשניים מילדיכם מנוהל בגוף אחד, אין סיבה לא לבדוק אפשרויות חדשות, בגוף פיננסי אחר, עבור הילד השלישי. מה שהיה אטרקטיבי לפני 5 שנים, לא בהכרח טוב גם היום.

אל תתנו לחיסכון לנהל לכם את החיים

נכון שהתכוונתם לחסוך ללימודים גבוהים עבור הילד, אבל אולי כבר בבר המצווה שלו תזדקקו לכסף. כיום החברות מציעות חסכונות שאינם מוגבלים בטווחי זמן ארוכים ולמעשה, מאפשרים נזילות מלאה של הכספים, בכל נקודת זמן שתחפצו, ללא תשלום קנס.

עקבו לאורך השנים אחרי ההשקעות שלכם

התייעצו על אפיקי ההשקעה שבחרתם, בדקו שאינכם משלמים סכומים מיותרים כמו עמלות שונות והישארו ערניים. הרי מדובר בכסף שלכם!