משרדינו

התעשיה 15, נשר

ביטוח חו"ל

ביטוח דירה

שומרים על הבית

לא משנה אם הבית שייך לכם או אם אתם שוכרים אותו, זהו המקום אליו אתם מגיעים בסוף היום ובו שוכנים בבטחה היקרים לכם. ביטוח דירה מבטיח כי נכס זה ותכולתו, מוגנים גם הם.

ביטוח דירה – ביטוח מבנה וביטוח תכולה

ביטוח דירה מורכב משני סוגי כיסוי שונים:

  • ביטוח מבנה נועד לשמור על שלמות הנכס ומספק כיסוי במקרים של נזק למבנה כגון, נזקי צנרת, פגעי טבע ועוד. במקרים כאלה יכסה הביטוח את עלות התיקונים.
  • ביטוח תכולה מבטח את החפצים ואת הנכסים הנמצאים במבנה עצמו. קיימת אפשרות לבצע הרחבה לביטוח תכולה וכך לספק כיסוי לחפצים מסוימים כגון, תכשיטים יקרים, מכשירים אלקטרוניים ועוד.
  •  

שאלות ותשובות בנושא ביטוח דירה לחץ כאן

חשוב לדעת שניתן לרכוש רק חלק מביטוח הדירה. כך אם הנכס מושכר, בעל הדירה יכול לרכוש ביטוח מבנה לדירה, בעוד השוכרים יכולים לרכוש בנפרד ביטוח תכולה לרכושם.

על מנת להעריך את שוויים האמיתי של המבנה והתכולה, נשלח מטעם סוכנות הביטוח בעל מקצוע מומחה שסוקר את הנכס ואת הרכוש באופן מקצועי. כך, בזמן אמת תוכל חברת הביטוח לשלם למבוטח את הפיצוי לפי הערכים האמיתיים המגיעים לו.

לבעלי בתים משותפים קיימת אפשרות לרכוש ביטוח דירה בתעריף שונה, הכולל גם את מרכיב הקרקע. בעת מימוש הפוליסה יקבל המבוטח פיצוי התואם את ערך הדירה למכירה לפי שווי שוק.

כיסוי מלא לדירה שלך

כאשר באים לרכוש ביטוח דירה חשוב לשים לב כי הביטוח מספק כיסוי מספק ומקיף, שעונה על צרכי המבוטח. אנשי הצוות של להב סוכנות לביטוח פנסיוני יספקו לכם סקירה של מגוון הביטוחים הקיימים, וידאגו לכך שהביטוח שתבחרו יספק כיסוי שיענה על הצרכים שלכם