משרדינו

התעשיה 15, נשר

ביטוח חו"ל

חיסכון פנסיוני

לדאוג היום למחר

חיסכון פנסיוני ‘שייך’ לצעירים. ככל שתתחילו לחסוך בגיל מוקדם יותר כך תיהנו מתקופת פרישה שקטה ונעימה יותר. להב סוכנות לביטוח פנסיוני מזמינה אתכם לקרוא על חשיבות החיסכון הפנסיוני ולהכיר את המומחים שעומדים לרשותכם בלהב סוכנות לביטוח.

חיסכון פנסיוני - המשכורת שלכם בתקופת הפרישה

תפקידו של החיסכון הפנסיוני הוא לשמש הכנסה כספית בתקופת הפרישה, בה המשכורת החודשית הקבועה נפסקת. הכנסה זו יכולה להגיע כמשכורת מידי חודש או כמענק כספי חד פעמי. על מנת שתתאפשר שמירה על רמת החיים אליה התרגלו המבוטח ובני משפחתו, מומלץ להתחיל לחסוך כמה שיותר מוקדם. אף על פי שאנו נמצאים בשגרת החיים, יש לחשוב על המחר ולהיות מוכנים לקראתו

חיסכון פנסיוני יכול להיות מורכב מאחת או יותר מהתוכניות הבאות: קופת גמל, קרן פנסיה, ביטוח מנהלים. בתכניות הפנסיה אפשר לשלב כיסויים ביטוחיים שונים כמו, שארים, נכות, אובדן כושר עבודה וביטוח חיים. את הקצבה ניתן לקבל החל מגיל שישים. כל משיכת כסף מוקדמת יותר תחויב בתשלום מס.

חיסכון פנסיוני עושים אצל מומחים

קיימת חשיבות רבה להתאמתו של החיסכון הפנסיוני לצרכי המבוטח. על מנת שתמהיל החיסכון הפנסיוני יביא למימוש כספי מקסימאלי עבור הלקוח, מומלץ להיעזר בסוכן ביטוח המתמחה בתחום זה ומכיר את הסוגיות השונות ואת המוצרים השונים העומדים לרשות המבוטח.

 

להב סוכנות לביטוח מעמידה לרשות כל אחד מלקוחותיה אנשי צוות מומחים שיבצעו תהליך מובנה ושיטתי להתאמת החיסכון הפנסיוני:

  • סקירה של צרכי המבוטח ומשפחתו בהווה ובעתיד
  • סקירה של מוצרי החיסכון הפנסיוני העומדים לרשות המבוטח
  • יצרית תמהיל מומלץ מהתוכניות השונות