משרדינו

התעשיה 15, נשר

ביטוח חו"ל

ביטוח בריאות

הטיפול הרפואי הטוב ביותר

במקרים בהם עולה הצורך בטיפול רפואי, אתם רוצים לדעת שאתם והיקרים לכם תקבלו את הטיפול הרפואי הטוב והמהיר ביותר. להב סוכנות לביטוח פנסיוני מזמינה אתכם לקרוא עוד על ביטוח רפואי פרטי וללמוד כיצד צוות הסוכנות ילווה אתכם בבחירת הביטוח המתאים לכם.

מרכיבי ביטוח הבריאות בישראל

ביטוח הבריאות בישראל מורכב משלושה רבדים: ממלכתי, שב”ן ופרטי.

ביטוח בריאות ממלכתי מספק שירותי בריאות בסיסיים לכל תושב בישראל, באמצעות קופת החולים בה הוא רשום.

שירותי בריאות נוספים (שב”ן) ידועים גם בשם “ביטוחים משלימים”. השב”ן ניתנים על ידי קופות החולים תמורת תשלום וכוללים מגוון שירותים רפואיים כגון, קוסמטיקה רפואית, בדיקות הריון, טיפולי שיניים ועוד. עם זאת, חשוב לדעת שעל פי חוק אסור לקופות החולים לספק דרך השב”ן טיפולים ותרופות המצילים או מאריכים חיים.

לעומת שני ביטוחי הבריאות הקודמים, ביטוח רפואי פרטי מספק טיפול רפואי המותאם בדיוק לצרכי המבוטח ובני משפחתו. כמו כן ביטוח בריאות פרטי מספק מגוון טיפולים ושירותים רפואיים ברמה גבוהה ובמהירות, כגון: תרופות שאינן כלולות בסל התרופות, התייעצויות וטיפול של רופאים, שירות בבתי חולים ובמכונים שאינם כלולים בהסדר קופת החולים בה רשום המבוטח, טיפולים מיוחדים בחו”ל שאינם נכללים ברשימת הטיפולים המאושרים בחוק או שקופת החולים לא אישרה את קבלת הטיפול, השתלות איברים , אפשרות לבחירת מנתח בארץ ובחו”ל ועוד.

בכל ניתוח שמתבצע באחריות קופת החולים, משלם המבוטח דמי השתתפות עצמית. לקוח המחזיק בביטוח בריאות פרטי מטעם חברת ביטוח, אינו משלם דבר מעבר לפרמיה החודשית, וכל השירותים הרפואיים להם הוא נזקק בעת הניתוח מכוסים.

לקבל את הטיפול הטוב ביותר במהירות

החשיבות של ביטוח בריאות פרטי טמונה בכך שהמבוטח ובני משפחתו מקבלים את הטיפול המהיר והטוב ביותר בעת הצורך. בלהב סוכנות לביטוח פנסיוני, סוכנות שהיא קודם כל משפחה, מבינים זאת היטב.

בבחירת ביטוח בריאות פרטי יעבור המבוטח תהליך מובנה מול אנשי צוות הסוכנות:

  • סקירה של צרכי המבוטח ובני משפחתו
  • סקירה של ביטוחי הבריאות השונים העומדים לרשות המבוטח
  • המלצה על ביטוח בריאות המתאים לצרכי המבוטח