משרדינו

התעשיה 15, נשר

ביטוח חו"ל

ביטוח רכב

לנסוע בתחושת ביטחון

הרכב הוא אחד הנכסים החשובים ביותר לרוב האנשים. ביטוח רכב מספק כיסוי לנזקים שונים ומאפשר לכם לנהוג בראש שקט ובתחושת ביטחון. להב סוכנות לביטוח פנסיוני מעמידה לרשותכם מגוון סוגי ביטוחים לרכב במחירים אטרקטיביים.

ביטוח חובה, ביטוח צד ג' וביטוח מקיף

מטרת ביטוח הרכב הינה לבטח את הנוסעים בכלי הרכב במקרה של תאונה ומעורבים נוספים מחוצה לו. בנוסף, לבטח את כלי הרכב עצמו וכלי רכב נוספים אם היו מעורבים גם הם בתאונה.

עולם ביטוחי הרכב בישראל כולל שלושה סוגי ביטוחים:
 
  • ביטוח חובה – כל רכב העולה על כבישי ישראל חייב בביטוח חובה לרכב, על פי חוק. ביטוח זה מספק כיסוי במקרה של פגיעות גוף עקב תאונה.
  • ביטוח צד ג’ – מספק כיסוי במקרה והתרחשה תאונה באשמתו של המבוטח. במקרה כזה יכסה הביטוח את עלויות התביעה שיוגשו על ידי בעל הרכב שנפגע. ניתן לרכוש ביטוח זה בנפרד ולא כחלק מביטוח מקיף.
  • ביטוח מקיף – ביטוח מקיף לרכב מספק כיסוי למגוון מקרים כגון גניבה, פריצה, שריפה ועוד. כמו כן, ביטוח זה כולל לרוב ביטוח צד ג’ לרכב. המחיר בביטוח זה נקבע על פי מאפיינים כמו גיל הנהג, היסטוריית נהיגה, מספר הנוהגים ברכב ועוד.


שאלות ותשובות בנושא ביטוח רכב לחץ כאן

לכל סוגי הביטוח ניתן להוסיף כיסוי להוצאות גרירה, שבר שמשות, רכב חליפי והגנה משפטית.

לדעת שיש לך למי לפנות

עולם ביטוחי הרכב הינו עולם תחרותי בו מוצעים למבוטח ביטוחים שונים במחירים אטרקטיביים. להב סוכנות לביטוח פנסיוני מציעה לצד מחירים אטרקטיביים גם מענה אישי ושירות מקצועי, במקרה ועולה הצורך בהפעלת הביטוח.