משרדינו

התעשיה 15, נשר

ביטוח חו"ל

ביטוח חיים

עתיד בטוח למשפחה

לא משנה מה יקרה לכם, עם ביטוח חיים אתם יודעים שעתיד המשפחה והיקרים לכם בטוח מבחינה כלכלית. להב סוכנות לביטוח פנסיוני מזמינה אתכם לקרוא על ביטוח חיים ועל חשיבותו, וללמוד כיצד אנשי הצוות בסוכנות יכולים לעזור לכם ברכישת ביטוח חיים.

ביטוח חיים – הביטחון העתידי של המשפחה

עם מותו של אדם יקר עומדת משפחתו מול שוקת שבורה ועליה להתארגן מול המצב החדש, הן מבחינה רגשית והן מבחינה כלכלית. ביטוח חיים הוא פוליסה הנרכשת על ידי המבוטח בה ומטרתה לדאוג לעתיד משפחתו במקרה של מוות בטרם עת. סכום הכסף שיתקבל בנסיבות טרגיות אלה, ישמש מקור הכנסה ופרנסה וייתן מרווח נשימה לטובת ההסתגלות המשפחתית למציאות החדשה.

קיימים שני סוגים של ביטוח חיים – ביטוח חיים טהור (Risk) התקף רק לתקופת הביטוח, וביטוח חיים המשלב אפיק חיסכון, ונותן מענה ביטוחי גם במקרים של אבדן כושר עבודה ונכות.

בבוא המבוטח לרכוש ביטוח חיים יהיה עליו לקבוע את הסכום הכספי המבטח אותו. החלטה זו מבוססת על גורמים שונים כמו, מספר הנפשות במשפחה, סכום ההכנסה החופשית, שווי נכסים בבעלות המבוטח והתחייבויות כלכליות נוספות כמו, משכנתא, הלוואות אחרות ועוד.

בעת מימוש הפוליסה, הסכום שנקבע במעמד הרכישה ישולם למוטבים שפרטיהם האישיים מצוינים בתוכה. קיימת בידי המבוטח אפשרות לשנות את המוטבים בפוליסה מעת לעת. מומלץ לעדכן את המוטבים בקיום ביטוח החיים. כדאי לדעת כי תביעת ביטוח חיים אפשרית עד שלוש שנים בלבד מתאריך המוות. על מנת לדעת איזה סוג של ביטוח חיים מתאים למבוטח מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע המתמחה בנושא, שידע לתאים את תנאי ביטוח החיים לצרכי המבוטח.

ביטוח חיים בלהב סוכנות לביטוח פנסיוני

אנשי הצוות והסוכנים בלהב סוכנות לביטוח מאמינים בחיוניותו של ביטוח החיים, ומודעים לעצם היותו נושא חשוב ורגיש. להב סוכנות לביטוח היא קודם כל סוכנות משפחתית המקדישה את עיקר זמנה לשירות. הטיפול בכל נושא ביטוח החיים מלווה באמפטיה ובהבנה מקצועית של כל צורכי הלקוחות ובני משפחותיהם.

להב סוכנות לביטוח פנסיוני מעמידה לרשות מבוטחיה סוכנים המתמחים בתחום ביטוח החיים. מומחים אלה ידעו להתאים ביטוח חיים לפי צרכי המבוטח, מתוך מגוון מוצרי הביטוח של החברות המובילות בישראל.

כמו כן, במקרה הצורך יעמדו אנשי צוות הסוכנות לרשות המבוטח ובני משפחתו, ויסייעו להם בתהליך מול חברת הביטוח והמוסדות השונים.