משרדינו

התעשיה 15, נשר

ביטוח חו"ל

ביטוח משכנתא

לוקחים משכנתא בראש שקט

במעמד לקיחת משכנתא, הלווה מתחייב לרכוש ביטוח משכנתא כערבות לכספי הבנק. אתם מוזמנים לקרוא מהו ביטוח משכנתא, מהי הדרך בה הוא יכול לשמש אתכם וכיצד צוות להב סוכנות לביטוח פנסיוני יכול לעזור לכם בבחירת הביטוח המתאים לצרכיכם.

ביטוח משכנתא - ביטוח לסכום ההלוואה

תפקידו של ביטוח משכנתא הוא לספק כיסוי ביטוחי, במקרים בהם אין באפשרות הלווה להחזיר את מלוא סכום ההלוואה. ביטוח משכנתא מורכב משני ביטוחים שונים: ביטוח חיים וביטוח נכס.

ביטוח חיים מספק כיסוי במקרה בו הלווה נפטר בטרם עת. אז אחראית חברת הביטוח להחזיר את מלוא סכום ההלוואה במקום הלווה. למרכיב ביטוח החיים במשכנתא חשיבות רבי עבור המבוטח ובני משפחתו, מכיוון שבמקרה של מוות בטרם עת, יורד עול החוב מכתפי משפחת הלווה והנכס נשאר ברשותם.

יש לשים לב כי בביטוח חיים יש הגבלת גיל (כיום ניתן לעשות עד גיל 70-75) והתייחסות למצב רפואי קיים. אנשים שמצבם הרפואי מורכב לא תמיד יקבלו אישור לביטוח משכנתא או שיתבקשו לשלם סכום גבוה בהרבה בגין הסיכון בו הם נמצאים. כדאי גם להתייעץ עם סוכן הביטוח לגבי רכישת כיסוי כנגד תביעת צד ג’, שאינו נכלל תמיד בפוליסות.

ביטוח הנכס מספק כיסוי במקרה של נזק רציני שנגרם לנכס ואין אפשרות להמשיך ולגור בו. גם במקרה זה אחראית חברת הביטוח על השלמת הסכום הנותר להחזר. חלק זה בביטוח המשכנתא יכול לשמש את הלווה גם במקרה של נזקי צנרת. במקרים שכאלה הלווה יכול להפעיל את הביטוח כדי שיכסה את עלות התיקונים הנדרשים.

ביטוח משכנתא במחירים אטרקטיביים

לקיחת משכנתא הינה החלטה כבדת משקל הדורשת מהלווה התחייבות פיננסית ארוכת טווח. בלהב סוכנות לביטוח פנסיוני מודעים לכך, ויודעים כי בעת רכישת ביטוח המשכנתא מטרתו של הלווה היא למזער כמה שיותר את ההוצאות החודשיות.

להב סוכנות לביטוח פנסיוני עובדת במשך שנים מול חברות הביטוח המובילות בישראל, ומציעה ללקוחותיה מגוון ביטוחי משכנתא במחירים אטרקטיביים במיוחד.