משרדינו

התעשיה 15, נשר

ביטוח חו"ל

ביטוח עסק

שומרים על העסק

לא משנה באיזה תחום אתם עוסקים, בית העסק שלכם הוא אחד הדברים החשובים לכם ביותר. הקמת עסק דורשת הרבה אנרגיה וכוח רצון ועכשיו אתם רוצים לדעת שהוא מוגן. להב סוכנות לביטוח פנסיוני תדע להתאים לכם תמהיל ביטוחים העסקיים שייתן מענה לצרכים הספציפיים של העסק שלכם.

לנהל את העסק בראש שקט

ביטוחיים עסקיים הוא שם כולל לשורה של כיסויים ביטוחיים שנועדו להבטיח את פעילות העסק. ביטוחיים עסקיים יכולים לכלול: ביטוח צד ג’, ביטוח אחריות מקצועית, חבות מעבידים, ביטוח מבנה ועוד.

מכיוון שבכל תחום יש צורך בהתאמה שונה של הביטוחיים העסקים, כדאי להתייעץ עם איש מקצוע המכיר את שני העולמות – עולם הביטוח והאפשרויות שהוא מציב בפני בעל העסק, ומנגד, התחום בו פועל העסק. זאת כדי לתת מענה לכל הצרכים של בית העסק.

מכירים את העסק שלך

אנשי הצוות של להב סוכנות לביטוח מכירים את עולם הביטוחים העסקים ואת מגוון האפשרויות העומדות בפני בעלי העסקים. בנוסף, אנשי הסוכנות מכירים תחומים רבים ומגוונים בעולם העסקי ואת הצרכים השונים הקיימים בכל תחום בתחום. על כך יעידו הלקוחות העסקיים הנאמנים של הסוכנות.

אנשי הצוות ישמחו להעמיד לרשותכם את הידע המקצועי הרב ולבנות לעסק שלכם תכנית ביטוחים עסקיים, שתאפשר לכם להמשיך לעבוד ולהתפתח בראש שקט.