משרדינו

התעשיה 15, נשר

ביטוח חו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל

אתכם, לא משנה איפה אתם

לא משנה מה מטרת הנסיעה לחו”ל, חשוב וכדאי לדאוג לביטוח נסיעות לחו”ל אמין לפני הנסיעה. להב סוכנות לביטוח פנסיוני מזמינה אתכם לקרוא על חשיבותו של ביטוח הנסיעות לחו”ל וללמוד כיצד הצוות המקצועי בלהב סוכנות לביטוח פנסיוני יסייע לכם בבחירת ביטוח נסיעות לחו”ל המתאים לצרכיכם.

ביטוח נסיעות לחו"ל – שומר עליכם בחו"ל

ביטוח נסיעות לחו”ל כולל בתוכו שני כיסויים עיקריים – כיסוי בריאות וכיסוי למטען.

מכיוון שביטוח בריאות ממלכתי אינו תקף מחוץ לגבולות ישראל, עלול הנוסע להתמודד עם הוצאות גדולות ובלתי צפויות במקרה ויזדקק לטיפול רפואי. כיסוי הבריאות, הנכלל בביטוח נסיעות לחו”ל, מספק כיסוי פיננסי במקרים כאלה, ומאפשר למבוטח לקבל את הטיפול הרפואי ההכרחי לו הוא זקוק.

עבור אנשים הסובלים ממחלות כרוניות, מומלץ מאוד לרכוש פוליסה אמינה ממקור מהימן ומקצועי. הסיכוי שיזדקקו לטיפול רפואי בחו”ל הינו גבוה מהממוצע וכדאי להיערך לכך מראש.

פוליסות ביטוח לנסיעות מיוחדות, כמו טיולי תרמילאים, טיולי ספורט אתגרי, סקי ועוד, כדאי לרכוש ממומחה ביטוח מהימן ובעל ניסיון.

בימינו, נוסעים לוקחים עימם לדרך חפצים יקרי ערך כגון מחשבים ניידים, ציוד אלקטרוני וחפצי חן. עובדה זו מעלה את חשיבותו של רכיב הכיסוי למטען, הנכלל בתוך ביטוח הנסיעות לחו”ל. חלק זה של הביטוח מספק כיסוי במקרה של אבדן, גנבה או פגיעה כלשהי במטען.

ביטוח נסיעות לחו"ל מותאם אישית

לכל נוסע יש את הצרכים שלו – אשת עסקים הנוסעת לוועידה של מספר ימים זקוקה לביטוח נסיעות אחר ממטייל הנוסע לטיול של שנה בדרום אמריקה. הצוות המקצועי בלהב סוכנות לביטוח פנסיוני, מחויב לשירות אדיב ומיומן. על בסיס התחשבות בצרכי קהל הלקוחות, ניתן להתאים לכל לקוח כיסויים מתאימים לכל נסיעה, כדי שתהיה שקטה ומהנה. נציג הסוכנות באופן זמין ומקצועי בכל מקום בו תהיו עד שתחזרו הביתה.