משרדינו

התעשיה 15, נשר

ביטוח חו"ל

טור לביטוח לחו”ל

אל תחסכו בביטוח חו”ל !

הקיץ הגיע ואיתו מגוון החופשות האישיות והמשפחתיות.
השאלה הנשאלת, מדוע אדם שנוסע לחופשה, דואג לכל הפרמטרים: טיסה, רכב, מלון וכו’ ואת החשוב מכל-משפחתו הוא שוכח לבטח או לחילופין רוכש ביטוח זול (שחוסך לו מספר קטן של דולרים) מבלי לחשוב ולהתייעץ לגבי האפשרות שעלול לקרות מקרה קטסטרופלי.

מידע כללי הקשור לחוק בריאות ממלכתי:

אדם המתגורר בארץ זכאי לשירותי בריאות כללים במסגרת חוק ביטוח בריאות ממלכתי הכולל אשפוזים, רופא משפחה וכדומה, אך מרגע שהוא עוזב את גבולות המדינה אינו זכאי לשירות כלשהו מטעמה. אשפוז בחו”ל, התייעצות עם רופא או כל הוצאה אחרת מגיעים לסכומים שאדם בר דעת לא יכול לדמיין. ביטוח נסיעות לחו”ל פותר את הבעיה.

על איזה כיסויים אנחנו ממליצים?

כמו כל ביטוח גם כאן המגוון הוא עצום, ישנם ביטוחים לתרמילאים, ביטוחים הכוללים ספורט אתגרי, סקי ועוד.
אנשים הנוסעים לחו”ל לרב מתעלמים ממצב רפואי קיים .ישנו חריג בפוליסה למצב רפואי קיים. לכן המלצתנו, בלהב סוכנות לביטוח, היא שכל אדם הסובל מבעיה רפואית כלשהי ירכוש פוליסה המכסה את אותו מצב רפואי, כדי שיוכל בעת הצורך להשתמש בכיסוי הביטוחי אותו רכש. הביטוח כולל בתוכו גם את הכבודה של הנוסע, למקרה של גניבה או אובדן.

מומלץ מאד בעת נסיעה לחו”ל לרכוש גם כיסוי של הטסה רפואית לישראל וכיסוי לרעידת אדמה, שאינם כלולים בפוליסה הסטנדרטית. רכישת שני הכיסויים כרוכה אומנם בעלות כספית נוספת, אך מבטיחה פתרון מלא בעת הצורך. לסיכום, המלצתי, לפני נסיעה לחו”ל, יש להתייעץ עם סוכן ביטוח מקצועי ומוסמך ולרכוש את הפוליסה הרחבה ביותר עם הכיסויים הטובים ביותר, כי שקט נפשי תורם לחופשה מהנה.

בברכת קיץ מהנה עם הרבה אירועים משמחים,
משה להב
סוכן ביטוח C.L.U – להב סוכנות לביטוח פנסיוני
לכתבה המלאה >>