משרדינו

התעשיה 15, נשר

ביטוח חו"ל

5 דברים שחשוב לדעת על ביטוח חיים (ריסק)

ביטוח חיים – אחת ההגנות החשובות ביותר למשפחה שלך

כל הורה רוצה שהילד שלו יהיה מאושר. אנחנו פועלים למען המטרה הזו בכל מיני דרכים. חשוב על היום יום שלך: אתה עובד ומפרנס את משפחתך ודואג לכך שהילדים ילכו לחוגים הכי טובים, שילמדו כמו שצריך ושיהיה להם בית חם לחזור אליו. כמשפחה אתם מבלים, מטיילים ויוצאים לחופשות נהדרות בארץ או בחו”ל. שרק ימשיך כך!
ובכן, האם אתה חושב על המחר? ומה יקרה אם כל אלה לא יהיו בהישג ידם? כיצד ייראו חיי המשפחה, אם חלילה תלך לעולמך?

קח אחריות על המשפחה שלך!

ביטוח חיים למקרה מוות (ללא מרכיב חיסכון) הוא אחת ההגנות החשובות ביותר למשפחה שלך. מדובר בכיסוי, אשר נועד לספק פיצוי כספי חד פעמי, אותו יקבלו בני המשפחה שלך, שבשפה הביטוחית נקראים “מוטבים”, במקרה מותך חו”ח.

ביטוח החיים יאפשר לבני המשפחה להמשיך בשגרת חייהם, לשמור על רמת החיים לה היו רגילים גם לאחר מות ההורה המבוטח ולתת מענה לצרכים האמיתיים שלהם. בעת רכישת הפוליסה מוגדר סכום הביטוח וכן מוגדרים המוטבים ע”י המבוטח.

אם יש לך פוליסת ביטוח חיים ואף אם טרם רכשת פוליסה כזו לפניך 5 דברים שכדאי לדעת על ביטוח חיים למקרה מוות:

כמה ביטוח ריסק אני צריך וכמה זה עולה?

הסימולאטור שלרשותך יעזור לך לחשב את סכום הביטוח הדרוש לך לפי פרמטרים שונים כמו: מספר הנפשות במשפחה, גובה ההכנסה החודשית שלך, איזה סכום מתוך הכנסה זו תקבל משפחתך בכל חודש ולכמה שנים תרצה להבטיח סכום זה.

“כמה ביטוח חיים אתה צריך” >>

“כמה יעלה לך ביטוח חיים” >>

יש לי “ביטוח חיים למשכנתא” – האם אני צריך לרכוש כיסוי נוסף?

מטרתו של “ביטוח חיים למשכנתא” הוא להבטיח כי במקרה מותו של הלווה תחזיר חברת הביטוח את יתרת ההלוואה לבנק.
המשמעות היא שעול תשלומי המשכנתא יורד מהוצאות המשפחה, אך זה בלבד אינו מותיר בידי המשפחה את הסכום שיאפשר לה להמשיך ולהתקיים.
פוליסת ביטוח חיים מהווה חלופה למשכורתו של המפרנס לאחר מותו ועל כן רצוי מאוד לרכוש כיסוי נפרד גם אם יש בידך ביטוח חיים למשכנתא.

הגדרת מוטבים – למה זה חשוב?

מוטבים הם האנשים, אשר יקבלו את סכום הביטוח בקרות האירוע. המבוטח יכול לקבוע אילו חלקים מסכום הביטוח יקבל כל מוטב.
במידה ובפוליסה לא מוגדרים מוטבים, מי שיקבל את סכום הביטוח הם היורשים על פי החוק. קביעת מוטבים באופן מפורש יחסוך מבני המשפחה תהליכים משפטיים מורכבים.

באיזה אופן יקבלו המוטבים את סכום הביטוח?

המוטבים יכולים לבחור לקבל את סכום הביטוח כסכום חד פעמי או להפקיד את הכסף בפוליסה חדשה בהתאם לתנאים הקיימים בחברת הביטוח ולקבלו כקצבה חודשית.

בדיקה ועדכון הפוליסה בכל כמה שנים !

מומלץ לעדכן את סוכן הביטוח שלך בכל שינוי שחל בחייך, כגון: בעת לידת ילד, עזיבת עבודה, הצטרפות לתוכנית ביטוח חיים דרך מקום העבודה, יציאה לפנסיה ועוד. במקרים אלה סוכן הביטוח יבחן את המצב הביטוחי שלך ויוכל להתאים עבורך את סכומי הביטוח בהתאם לצרכיך