גולשים ולקוחות יקרים,

להב ביטוחים הוקמה באמצע שנות השמונים ע"י משה להב , כיום סוכן ביטוח בעל תואר C.L.U. במהלך שנות התשעים הצטרפה למשרד רבקה להב בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית ובתחילת שנות ה-2000 הצטרף הבן, ערן להב, בוגר תואר ראשון במנהל עסקים ומערכות מידע ובכך השלים צוות משפחתי,מאוחד. מטרתנו העיקרית היא לתת ללקוחותינו את היחס האישי,האדיב, האכפתי והמקצועי הטוב ביותר. במהלך השנים הצטיידנו במערכות המתקדמות ביותר בשוק.

לפני כשנה קיבלנו החלטה על כניסה למדיה האינטרנטית. הקמנו את אתר הסוכנות בגרסתו הראשונה, חשפנו את עצמנו בכל מיני אמצעים פרסומיים והשקענו בתכנים בשבילכם הלקוחות כדי לספק לכם פתרונות ביטוחיים באמצעות האינטרנט.

שמחנו לקבל את הערותיכם במהלך השנה לתכנים נוספים, לטפסים ומידעים שהיו חסרים והיום אנו גאים להשיק את אתר האינטרנט המשודרג של הסוכנות.
אתר האינטרנט הוא עבורכם ובשבילכם, כדי שתקבלו מידע ועדכונים שוטפים.

כמו כן יצרנו ערוץ תקשורת נוסף בינינו במטרה ליעל השירות לו הורגלתם אצלנו, תוך יצירת פתרונות יצירתיים בהתאמה אישית. כמו בעבר נשמח לקבל תגובתכם על צרכים נוספים שלכם, על תכנים נוספים הדרושים לכם ועל שיפורים שיש לעשות באתר. לסיכום, האתר הוא למענכם וממנו אתם יכולים להסיק על מידת ההשקעה בכם.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת,
משה, רבקה וערן להב - להב סוכנות לביטוח פנסיוני